Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

Zurna sohbet odaları


Zurna sohbet odaları

Zurna sohbet odaları

Evet arkadaşlar zurna sohbet odası neden bu kadar popüler bu makalemizde inceleyeceğiz.

Öncelikle zurna nedir?

Zurna üflemeli bir müzik aletidir arkadaşlar. Genelde düğünlerde davul eşliğinde çalınır en çok kullanılan bölge doğu anadolu ve iç anadolu bölgesidir.Şimdi diyeceksiniz ki zurna’nın sohbet ile ne alakası var? Şöyle alakası var 25 sene önce yabancı bir sunucuda zurna diye bir sohbet kanalı açılmıştı. O zamanlar türk sohbet siteleri yoktu , türkçe sohbet odaları hizmeti veren sadece belli başlı yabancı siteler vardı. Burada zurna kanalı açıldı ve türkiyeden insanlar yabancı bir sitede türkçe chat için bu kanala giriş yapmaya başladılar.

O yüzden zurna sohbet odaları baya popüler olmuştur. Fakat yabancı sunucularda zurna sohbet kanalını kuran kişiler ücret karşılığı yönetici ekledikleri için kanal yasaklanmıştır. Türkiyeli vatandaşların artık girip türkçe sohbet edeceği bir kanal kalmamıştı.

O sırada aklımıza bir fikir geldi. Neden türkçe sohbet sitesi açıp zurna sohbet odası kurmuyoruz dedik Ortam.Com ailesi olarak ve türkiyede ilk defa zurna sohbet odalarını kuran site olma özelliğini ve ayrıcalığını yaşadık.

2000 yılından bu yana zurna sohbet dedin mi akla gelen tek isim var Ortam.Com zurna sohbet odaları. Şimdi herkes zurna sohbet odası tarihini ve neden popüler olduğunu bu makalemiz sayesinde anlamış oldu. Anlamak yeterli mi peki ? yetmez. Zurna sohbet odalarımıza bekleriz ve zurna sohbet, zurna chat yapmaya davet ediyoruz sizleri.Bir cevap bırakın.