Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

Sahur sohbetleri


Sahur sohbetleri

Sahur sohbetleri

Onbir ayın sultanı ramazan’- şerif geldi çattı. Her evi bir iftar ve sahur heyecanı sardı haliylen. Alışverişler yapılır , fırından taze pideler alınır sıcak sıcak iftar sofrasına oturulur ve tüm aile hep birlikte dua ederek iftarını açarlar. Sabah gün doğmadan önce yani imsak vaktinden önce de sahur yapılır. Niyet getirilerek oruç tutulur. Sahur için erkenden uyanır ev ahalisi. Genelde kahvaltı tarzı hafif yiyecekler le sahur yapılır.

Sahurdan sonra uyku tutmayanlar sohbet odalarına girip chat yaparlar. Sahur sohbetleri sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder ve keyifli anlar yaşatır. Sahur sohbet odalarımıza ramazan sohbetleri yapabilir, dini hikayeler okuyup , islami sohbetler yapabilirsiniz.

İftardan sonrada durum böyledir , iftart sohbetleri , ramazan sohbetleri ve dini sohbetler Ortam.Com sohbet odalarında sizi bekliyor. Hepimiz bu zor zamanlarda ibadet edip dua ediyoruz bol bol. Yarının ne getireceğini kimse bilmiyor. Günlük hayatımızdaki dertleri ve tasayı bir nebze olsun üzerimizden atarak , sahur da seviyeli şekilde sohbet edip eğlenmek her kesin ihtiyacı.

Ortam.Com ailesi olarak herkese hayırlı ramazanlar diliyor ve bu ramazan ayında tüm iftar ve sahur sohbetleriniz için sizler için özenle hazırladığımız islami sohbet odalarımıza bekliyoruz.Bir cevap bırakın.