Ortam görüntülü sohbet sitesini neden tercih ediyorlar

Merhaba. Türkiye de lider olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen görüntülü ve sesli sohbet sitesi olarak hedefleri büyük olan ortam.com i tercih etmelerinde ki en büyük etken yönetim kadrosu diyebilirim. Son derece elit ve seviyeli ortam içinde görevlerini en iyi şekilde yapan ekip bu konuda bilgili ve tecrübe ye sahiptir. Oda içinde saygısız tüm unsurlara karşı anında müdahale edip saygı ortamında sesli sohbet odaları içinde huzuru sağlarlar.

Ekip içinde en eskilerden Ömer arkadaş azerbeycanli olup bir çok Azerbeycan dan katılan arkadaşlara da önderlik yapıyor. Hatta yönetim olarak epey Azerbeycan sohbet yetkilisi mevcut. Bunun yanı sıra Son zamanda katılan ve kişiliği ile olsun tecrübesi ile olsun oda yönetimine hakim Cerenn nicki görev almaktadır. Görüntülü sohbet odası içinde seviyeyi koruyan ve sohbet akışını çok iyi yönlendirmektedir.

Ekip içinde bir de yabancı dili ile ön plana çıkan Alex nickli arkadaşımız vardır. Kendisi İngilizcesi ile odaya gelen yabancı sohbet sevenleri iyi şekilde karşılıyor. Yardımcı oluyor. Tüm yetkili arkadaşlara teşekkür ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*