Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

Mynet sohbet odaları


Mynet sohbet odaları

Mynet sohbet odaları

Evet arkadaşlar mynet ne demek önce ona bakalım; ‘my’ yada ‘mine’ anlamı ‘benim’ demek ingilizce bir sözcüktür. Burada mynet benim netim anlamına gelmektedir. Yani size özel bir sanal alan manasında kullanılan bir terimdir mynet.

Mynet sohbet odaları derken tam da bunu kastediyorduk. Size özel sadece size ait bir sohbet odası olsun ister misiniz? Sizin yönetici olduğunuz ve kimlerin bu mynet sohbet odalarında yönetici olmasına karar verebildiğiniz bir sohbet odası düşünün.Kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi?

Ortam.Com sizin için bu hizmeti sağlıyor geriye sadece arkanıza yaslanıp size özel mynet sohbet odalarında chat yapmanın keyfini çıkarmak kalıyor. Bu hizmet tamamiylen ücretsiz olup hiç bir şekilde maddi bir bir talep istenmez. Sadece size özel bir mynet sohbet odaları olacağı için sohbetin kalitesini sizin belirlemeniz gerekmektedir. Uygunsuz sohbet edenleri mynet sohbet odalarınızdan uzaklaşıtrmak için yönetici ayrıcalıklarınızı kullanabiliceksiniz.

Bu ayrıcalıkları nasıl kullanacağınızı öğrenmek için yardım kanallarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Eski mynet sohbet odalarını hatırlarsanız eğer fazla zorlanmadan yeni mynet sohbet odalarını kullanacağınızdan eminiz. Yönetici olmanız gerekmez sadece mynet sohbet odalarında mynet chat yapabilirsiniz, ister yönetici olun ister kullanıcı her iki turlude mynet sohbet odalarında sohbet etmek sizlere büyük keyif verecektir.Bir cevap bırakın.