Mobil uygulama Kameralı ve sesli chat kullanımı

ortam.com da sizlere sunulan uygulama, Ücretsiz Sesli Kameralı chat olup Sanal dünya da dostluk Aracı haline gelmiştir. Uygulamada sesinizi duyurmak için önce yayın almanız gerekiyor. Broadcast bölümünde size iki seçenek sunuyor. Bu iki seçenek kamera ve mikrofon. Kamera ayarında ise eğer telefonda iki kamera mevcut ise her ikisi de seçim için size sunulur. 1. Kamera ön kamera olup 2. Kamera ise telefonun arka kamerası olur. Ses yayını alan kişi, microfon talebinde bulunabilir. Bu şekilde sesini sohbet odasında duyurabilir. Ayrıca ses için sohbet odası içinde de kayıt bölümü ile de gönderebilir.

Chat odasında kamera açmak için ayrıca bir menü gelir. Bu menü de “kamera aç” seçeneğini seçmesi gerekiyor. Seçtiği gibi chat odası içinde bulunan kullanıcılar rumuz bilgisine tıkladığında, bu kişinin webcam görüntüsü görünecektir. Ayrıca panel ayarlar kısımda ses ve kamera ile ayar işlemlerini yapabilir. Android ve iPhone şeklinde iki platform olarak sizlere bu hizmet verilir. Kullanımı çok rahat olan bu chat uygulaması, sizin için önemli bir duruma gelecektir.

Arkadaşlarınızı davet ederek toplu kameralı chat yapabilirsin. Sohbet odası içinde oyunlar ve yarışmalar yapılıyor. Bunlara katılım yapabilirsiniz. Bu mobil kameralı chat odalarına, tüm dünya ülkelerinde bulunan yabancılar katılım gösterir. Yeni arkadaşlık edinebileceğiniz bu özel uygulamayı çok seveceksiniz. Sohbet odası içinde uyulması zorunlu kurallar mevcuttur. Bu oda içinde siyaset yapmak yasaktır. Şiddet içeren yayınlar yasaktır. Aynı şekilde din ve dil, ırk ayırımı yapmak yasaktır. Aşağılayıcı kötü sözler söylenmesi yasaktır. Bu kurallara uyan kullanıcılar, keyifle sohbet yapabilir. Chat Oda içinde bulunan kullanıcıları, aşırı şekilde rahatsızlık vermemeliyiz. Aksi durumda yetkili kişiler, sizi sunucudan atabilir. Lütfen bu kurallara dikkat edelim. Bu kurallara katılım gösterelim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*