Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

Malatya sohbet odaları


Malatya sohbet odaları

Malatya sohbet odaları

“Malatya malatya bulunmaz esin.. Gönülleri coşturur ayla güneşin.”. Ne güzel söylemiş şair değil mi arkadaşlar? Doğunun bu insanları misafirperver ve şirin şehri malatya’ya gelin hep birlikte bir göz atalım.

Çok savaşlar görmüş, bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış malatya şehri , kayısıları ile meşhurdur. En önemli geçim kaynakları kayısı ve kayısı ürünleridir. Yemyeşil doğası , uçsuz bucaksız ovalarıyla malatya özünü kaybetmeden bu günlere gelmiş ender bir şehirdir. Malatya’nın bir diğer bilinen adı ise Arguvan’dır. Aslında arguvan bir bölgeye verilen isimdir fakat o bölgenin büyük kısmını malatya kapladığı için argüven ismi ilede anılır malatya.

İnsanları sohbet etmeyi sever birde çay içmesini. 🙂 Eskiden malatyada insanlar kahvelerde sohbet ederlerdi fakat teknolojinin gelişmesiyle artık malatyalıların tercihi malatya sohbet odaları. İnsanlar teknolojinin gelişmesiyle ve akıllı telefonların icad olmasıyla artık malatya sohbetlerini sanal ortama taşıdılar. Malatya özellikle bu konuda en çok tercih ettiği sohbet sitesi olan Ortam.Com üzeri chat yapıyor.

Ortam.com malatya chat sitesi üzerinden malatyalılar her konu hakkında fikir alışverişi yapıp , hemşerileriyle tanışma fırsatı buluyorlar. Türküler dinleyip , şarkıları birlikte söyleyebilyiorlar. Henüz karşılıklı halay çekemiyorlar fakat teknoloji sayesinde bakarsınız o da mümkün olabilir ilerde ne dersiniz. ? 😉Bir cevap bırakın.