Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

Kız sohbet odaları


Kız sohbet odaları

Kızlarla sohbet odaları

Kadın denilince aklınıza ne geliyor arkadaşlar? Girintili çıkıntılı bir vadi mi ? yoksa orantıları taş tamam ekmek ve zeytin mi ? Hiç biri değil tabiki.. Kadın bir bireydir ; kendi hür iradesi, kendi seçimleri ve tercihi vardır. Kadın denilince aklınıza başka bir şey geliyorsa bir piskoloğa görünmenizi salık veriyoruz.

Gelelim kızlarla nasıl sohbet yapacağınıza ;

Kızlar genellikle onları güldüren ve onları özel hissettiren erkeklerden hoşlanır ve o tarz erkeklerle sohbet ederler. Bir acemi misiniz? Kızlarla konuşmaya çekiniyor ve utanıyor musunuz? Knedizi nasıl ifade edeceğinizi bilmiyor musunuz? O halde size iyi bir haberim var, gelin aşağıda vereceğim ipuçlarından faydalanarak sohbet sitemizde bunu tecrübe edin.

Bir kızla konuşurken öncelikle dürüst olun ve aceleci olmayın. Kızlar sık boğaz edilmeye gelmiyor. Öncelikle onu dinleyin bir kadın konuşurken ve dans ederken erkek susmalıdır ve sadece izlemeli ve dinlemelidir. Ona iltifat edin ama öyle romantik yeşilçam filmlerinden çıkmış karakterler olarak değil yahut ask romanlarındaki kibar ve romantik erkek rolleri yapmayın kadın yutmaz arkadaşlar. Yutanı görmedim ben şimdiye kadar.

Kendiniz gibi olun , aklınıza ne estiyse konuşun ama konuşurken dinleyin ve lafını kesmeyin kadınların. Ortak noktalar bulduğunuza o yönde sohbete yön verin bu hem ona güven verecektir hemde siz karşınızdaki insanla aynı ortak zevkleriniz hakkında keyifli bir sohbet etme fırsatı yakalamış olacaksınız.

Kızlarla sohbet odaları sitemizde küfür etmek , kadınları sözlü taciz etmek, kişisel bilgiler paylaşmak ve uygunsuz rumuz almak yasaktır. Seviyeli ve düzeyli bir sohbet ortamı sağlamaya çalışıyoruz ve bu yüzden kızlarla chat odaları sektöründe en çok aranan markayız. Bir kadın sizle samimi konuşuyorsa bu onun sizden hoşlandığı yahut sizle tanışmak istediği anlamına gelmiyor arkadaşlar. Bu konuda ısrarcı olmayın. Sadece doğal davranın ve sevdiğiniz konular hakkında sohbet edin. Gerisi gelecektir merak etmeyin . Aramızda kalsın ben sohbet odaları sayesinde aradığım aşkı buldum ve şu an evliyiz ve çok mutluyuz. darısı bekarların başına. 😉Bir cevap bırakın.