Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

Kameralı sohbet


Kameralı sohbet

Kameralı sohbet nedir ? Nasıl yapılır ?

Günümüzde skype , google hangouts , whatsapp vb programları en bilindik görüntülü sohbet plartformlarıdır. Bunun haricinde yeni yeni yükselmekte olan kameralı sohbet siteleri bu sektörde hızlı şekilde yerini almaktadır.Bunlardan en bilindik kameralı sohbet sitesi olan Ortam.Com 19 yıldır hız kesmeden aynı kalitede kameralı sohbet etmek isteyen kullanıcıların ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.

Kameralı sohbet ederken nelere dikkat etmeli ?

İlk başta güzel görünmelisiniz arkadaşlar, karşınızdaki insan da olumlu bir etki bırakmak istiyorsanız giyiminize kuşamınıza özen göstermeli ve güzel görünmelisiniz. Fazla ciddi olmayın ve fazla yılışık da olmayın tane tane konuşun ve karşınızdaki insanı dikkatlice dinleyin.

Kameralı sohbet güvenli mi ?

Tamamen güvenlidir , fakat kişisel bilgilerinizi(tel no , mail adresi , ikamet adresi vb) kimselerle paylaşmayın.

Kameralı sohbet ile sesli sohbet arasında ne gibi fark vardır ?

Kameralı sohbet ederken , karşınızdaki insanı görüp duyabilirsiniz. Sesli sohbet ederken sadece sesli olarak ışıtırsınız . Bazı insanlar utangaç olduğundan sesli sohbeti yahut yazılı sohbeti tercih eder. Ortam.Com olarak kullanıcılarımıza her iki olanağıda sağlıyoruz.

Kameralı sohbetin ne gibi avantajı var ?

En büyük avantajı konuştuğunuz insanı anlık görebilir ve onun mimiklerinden , ses tonundan , bakışlarından vb nasıl bir insan olduğu hakkında bir fikire sahip olabilirsiniz. Kim bilir belki bir çok ortak zevkleriniz ve fikirleriniz uyuşup ruh esinle bile tanışabilirsiniz. Bir çok insan artık sanal ortamda tanışıp anlaşıp hatta evleniyor. Belki sizin de başınıza gelir 🙂 . Ortam.Com ailesi olarak kullanıcılarımıza en kaliteli ve seviyeli sohbet hizmeti sunuyor ve bunun sürekliliği için yılmadan çalışıyor ve kendimizi yeniliyoruz. Siz hala bu ortamda yerinizi almadınız mı?Bir cevap bırakın.