Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

İzmir sohbet odaları


İzmir sohbet odaları

İzmir sohbet odaları

İzmir eğenin incisi.. İnsanı medeni okumuş ve entelektüeldir. izmir sohbet odalarında izmirlilerin sohbetleri hemen kendini fark ettiriyor. Bilimsel ve felsefi olarak doyurucu bir sohbet ortamını izmirliler çok iyi şekilde sağlıyor.

Türkiyenin en büyük 3. büyük şehri olan izmir , yoğun insan nüfusu ile çok hareketli ve cosmopolitan bir şehir olarak öne çıkıyor. Yunanistana kıyı adaları ile , kordon boyu sahili ile , çeşme de berrak denizi ve altın rengi kumu ile bir başka memlekettir izmir. Simite gevrek derler , çekirdeğe çiğdem. Midyeyi çok sever izmirliler.Bir izmirli arkadaşım var bir oturusta abartmıyorum 40 midye yediğine tanık oldum. İzmirlilerin sohbetine doyum olmaz.

İzmir doğal güzelliklerinin yanı sıra , izmir kızlarının güzelligide dillere destandır. Fakat hemen sevinmeyin bir o kadarda zor kadınlardır izmirin kadınları. Yani işiniz çok zor beyler. Ama üzülmeyin Ortam.Com farkı ile izmir sohbet odalarımızda birbirinden güzel ve yakışıklı kadın ver erkek ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bunun için ilk ve en önemli önceliğimiz din,dil,ırk ve siyaset yapmadan seviyeli bir sohbet etmektir. Onun dışında dilediğinizi konuşmakta ve istediğiniz gibi chat yapmakta özgürsunuz. Ortam.Com farkı ile izmir sohbet odaları sizleri bekliyor.Bir cevap bırakın.