Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

İstanbul sohbet odaları


İstanbul sohbet odaları

İstanbul sohbet odaları

“Ah istanbul istanbul olalı görmedi böyle sohbet sitesi” 🙂 Sezen aksunun meşhur istanbul şarkısını bilmeyeniniz yoktur. Şarkılara, hikayelere, türkülere ilham veren bir şehirdir istanbul. Taşı toprağı sohbet olan Ortam.Com sitemizde siz değerli istanbullular için harika bir sohbet sizi bekliyor.

İstanbul;un güzellikleri say say bitmez. Adaları olsun , moda caddesi, istiklal , bahariye caddesi ve bağdat caddesi en meşhur ve bilindik semtleridir istanbulun. 20 milyonluk nüfusu ile herkese kucak açan bir şehirdir istanbul. Asya ve avrupa kıtasını birleştiren şehirdir istanbul..

Adalar vapurunda martılara simit atmak , eminönü ve galata da balık ekmek yemek, kadıkoyun o kendine has özgü otantik dokusunda rıhtım boyunca yürümek insanlarla sohbet etmek istabulluların en tercih ettiği sosyal aktivitelerdir.

İstanbul sohbet odaları her zaman istanbulluların tercih ettiği tek sitede yani ortam.com’da yapılır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu sitenin taşı toprağı sohbet arkadaşlar. 😉 Bu sohbet kanallarımızda istanbula ve istanbullulara dair her konu hakkında chat yapabiliceksiniz.

İstanbul yurdun dört bir yanından gelen insanları bağrına basmış, ünlü olmak isteyen , meşhur olmak isteyenlerin tanınmak için istanbula geldiği ve burada şanslarını değerlendirip bir fırsat yakalamk için durmadan çalıştığını biliyoruz. Çok yetenekli sporcular ve çok tanınmış insanlar yetiştirmiş bir şehirdir istanbul ve bu şehrin sohbeti sizi bambaşka diyarlara götürecektir.Ortam.com sitesinde sohbet etmek bir baska bizden demesi.Bir cevap bırakın.