Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

İngiltere sohbet odaları


İngiltere sohbet odaları

İngiltere sohbet odaları

Her ne kadar ingiltere futbol ligi sayesinde tanınmış olasada, Bu ülkenin tarihçesi çok ama çok eskiye dayanır. İngiltere birleşik krallığı (UK) oluşturan 4 ülkenin en büyüğüdür. İngilterenin bilinin en yerli halkı keltlerdir. Romalılar bu adayı fethederen “britania” ismini verdi ve romalılar tam dört yüzyıl hüküm sürmüştür ingiltere üzerinde.

Birleşik krallığın toplam nüfusu 60 milyonu geçmektedir. Bunun elli milyondan fazlası İngilterede yaşamaktadır. En kalabalık nüfusa sahip şehri Londradır ve londra aynı zamanda ingilterenin başkentidir. Londra halkı çok iç içe geçmiş bir halktır ve melez nüfusu oldukça fazladır. Türkiyeli vatandaşların nüfusu azımsanmayacak kadar çoktur. Türk lokantaları , kebab salonları , türk berberleri çok bilindik mekanlardır ingiltere halkı tarafından. Bu mekanlarda türkçe sohbet edilip , ingiltere sohbet odaları olarak ayrı bölümler kurulmuştur.

İngiltere sohbet odalarının en önemli özelliklerinden birisi Türklerin yoğunlukla yaşadığı bölgelerinde ki yurttaşlarımızın bir arada özgürce sohbet edebilmeleri. İngiltere sohbet odalarında bulunan kullanıcılarımız hem türkçe sohbet edip, hemde çeşitli oyunlar sayesinde türkçelerini dediri tutuyorlar. İngiltere sohbet odalarının özelliklerinden bir tanesi ise türkçe müzik yayını!. 7/24 saat aralıksız süren ve her telden yayıncıları ile sohbet odaları sakinlerinin sohbetlerine müzikleri ile eşlik eden başarılı bir radyo. Hem sohbet edip, hemde türkçe müziğin keyfine varmak için sizde sohbete katılabilirsiniz.

Muhabbet etmenin, yeni bilgiler öğrenmenin ve en önemlisi yeni arkadaşlıklar kurmanın bir yolunu arıyorsanız Ortam.com Sohbet Odaları sizin için kurulmuş ve tamamen ücretsiz çalışan bir sistemdir.Bir cevap bırakın.