Hedefler ve sohbet odaları durumu

Ortam.com için düşünülen hedefler arasında öncelikle kaliteli ve elit sohbet odaları ile canlı ve sağlıklı ortamın sağlanması olacaktır. Şu anda iki ay olmasına rağmen düşünülen hedefler doğrultusunda emin adımlar ile ilerliyor. Site kurucuları zail ve parkie arka planda mobil görüntülü sohbet sitesinin en iyi duruma gelmesi için büyük uğraşlar veriyor.

Ortam olarak yerli ve yabancı bir çok kullanıcı girişi olan kameralı sohbet odalarında bulunan yöneticiler de seçilmiş görevini gayet başarılı yapan değerli arkadaş grubu. Sesli sohbet odası içinde en ufak uygunsuz hareket ve davranışlarda gerekli müdahaleyi yapacak birikim ve tecrübeye sahip yönetici kadrosu mevcut. Bu kadro içinde sadece Türkiye den yöneticiler olmayıp bir çok dünya ülkesinden de yönetici arkadaşlar görevlerini inşaa ediyorlar.

Öncelikle olarak gerek Android ve iPhone uygulamarı olsun bu iki uygulamayı büyütmek ve bütün her yerden ciddi bir kullanıcı akışı sağlamaktır. Bunun yanın sıra jenerik domain olan ortam kelimesinin de Google de iyi yerlere yani hak ettiği yerlere gelmesi için çalışma yapılmaktadır. Bu iki proje oturmaya başlayıp ciddi şekilde iyi yerlere geldiği gibi çok iyi durumda olacağı şüphesiz. Bu yüzden sesli ve kameralı sohbet odalarında yerinizi şimdiden almayı unutmayın…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*