Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

Hakkımızda


1998 yılından bugüne kadar internet dünyasında çeşitli projeler içerisinde yer almış olan ekibimiz gelen talepler doğrultusunda ortam.com adıyla chat dünyasına tekrardan giriş yapmıştır.

Yalnız vakit geçiren bay ve bayan kullanıcıların bir araya gelerek yeni arkadaşlıklar edindiği, ülkemizin farklı şehirlerinden sohbet etmek isteyen insanları sohbet odaları üzerinde bir araya getirerek bedava chat yapmalarını sağlıyoruz. Mobil sohbet sitesi seçeneği ile dilediğiniz yerden, kolayca sohbet edebilme imkanı sağlıyoruz.

Ekibimiz her zaman en iyiyi, en kaliteliyi hedeflemiştir bundan dolayı geçmişin tecrübesinden yararlanarak günümüzün ihtiyaçlarını iyi analiz ederek alanımızda kısa sürede lider konuma gelmeyi planlamaktayız.

Ortam.com sohbet odalarımıza masaüstü uygulamalar (mIRC, mIRC Scriptler vb.), mobil uygulamalar (Android, İOS) ve web browserler ile giriş sağlayabilirsiniz.

Ortam.com sunucumuzda teknik destek almak için #Help kanalını, karşılaştığınız sorunların çözümü için #Operhelp kanalını kullanabilirsiniz.

Not: Sohbet odalarımızda oda içinde yaşadığınız sorunlar için lütfen #Operhelp veya #Help kanalını KULLANMAYINIZ. Kanal içinde yaşadığınız sorunlar için kanal yöneticileri ile iletişime geçiniz.

Ortam.com ailesi olarak tüm kullanıcılarımıza seviyeli, kaliteli, huzurlu ve keyifli sohbetler dileriz.

Ortam.com Yönetimi adına
ZaiL – winsome