Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

Fransa sohbet odaları


Fransa sohbet odaları

Fransa sohbet odaları

Fransa denilince akla ilk gelen şey sanırım eyfel kulesi ve parisin dillere destan aşk hikayeleri. Aşık olmak isteyenlerin ve romantik anlar yaşamak isteyenlerin mesken tuttuğu şehirdir paris. Her milletden insanın yaşadığı devasa metrolarıyla , yer altı şehirleriyle küçük bir ülkeye benzer paris. İnsanları sokaklarda sohbet ederken görürsünüz. Fransızlar çok birikimli ve politize bir halktır.

Fransız ihtilalinden sonra fransanın ekonomisi baya gelişti özellikle sanayide ve ithalat ve ihracatta dünya ülkesi haline gelmiştir. Birleşmiş milletler güvenlik konseyinin 5 daimi yeşinden biridir fransa. &0 milyona dayanan nüfusu ile avrupanın en kalabalık ülkelerinden biridir. Başkenti paris olut para biri eurodur.

Fransızlar sohbet kültürünü çok severler o yüzden her cadde de fransız barlarında fransa sohbet odaları yer alır. Konuşmayı seven bir halktır am agenelde fransa sohbet etmeyi tercih ederler. fransa mutfağı baya geniştir ama bizim türkiye mutfağı ile yarışamaz. Fransızlar genelde et konusunda iyidirler. Balık ve makarna kültürü pek gelişmemiştir. Bana göre fransızlar dünya mutfaklarından çok yemek kopyalamışlardır. Kendilerine özgü yemekleri 10 parmağın 10’nu geçmez. Ama tabi yinede her ülkenin kendine göre damak tadı vardır. Kendi damak tadımıza göre yargılayamayız.

fransa’da avrupa sohbet denilince tek bir marka akıllara gelir o da Ortam.Com. 2001’den beri fransa sohbet odaları hizmeti sağlamakta olup bugün de hala sohbet hizmetlerine devam etmektedir. Sizlerde fransa chat odalarına katılmak istiyorsanız Ortam.Com adresine bekliyoruz.Bir cevap bırakın.