Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

Bizimmekan Sohbet odaları


Bizimmekan Sohbet odaları

Bizimmekan Sohbet odaları

Herkes kendisine ait bir mekanı olsun ister. O yüzden bizimmekan terimini kullanırız. Bu genelde mahalle kahveleri için , bilardo salonları için , meyhaneler ve çay bahçeleri için kullanılan bir terimdi eskiden. Şimdi ise ama sohbet odaları yahut sohbet siteleri için kullanılan ve aranan bir terim olmaya başladı bizimmekan.

Örneğin ; ‘Bizimmekan sohbet odalarında chat yapıyorum’ yahut ‘Bizim mekan sohbet odalarındayım gelsene’ terimleri telafuz edilmeye başladı son yıllarda. Bunun nedeni teknolojinin gelişmesi , sosyal medya sitelerinin artması ve tabikide sohbet odaları hizmeti veren sitelerin çoğalması ile açıklanabilir.

Eğer sizde kendi mekanınız gibi rahat sohbet etmek isterseniz ortam.com bizimmekan sohbet odalarına girin ve arkadaşlarınız nerdesin? diye sorarsa “Ortam.Com bizimmekan sohbet odalarındayım” dersiniz. Çünkü bu mekan sizin mekan olacak ve sizde bizimmekan diyeceksiniz.

En kaliteli sohbet odaları hizmeti veren ortam.com , sizi kendi mekanınizmiş gibi rahat hissettirecek altyapıya ve tecrübeye sahiptir. Bu kaliteli sohbet içeriğini tecrübe ettiğiniz zaman artık bu mekan bizim diyeceksiniz.Bir cevap bırakın.