Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

Belçika sohbet odaları


Belçika sohbet odaları

Belçika sohbet

Evet arkadaşlar bugün köşemizi belçika ülkesini tanımaya ayırdık.Bu şirin avrupa ülkemizi gelin yakından tanıyalım.

Belçika’nın başkenti neresidir? Nüfusu kaç kişidir?

Başkentu brüksel olup nüfusu takriben 12 milyondur. Resmi dili felemenkce , fransızca ve bir kesim de almanca sohbet etmektedir. Fakat Belçika sohbet dili felemenkcedir. Bu son derece demokrat ve medeni toplum barışçıl bir şekilde her kültürden insanları topraklarında misafir eder.
Belçika insanının ne kadar medeni olduğunu öğrenmek isterseniz belçika sohbet edip bunu kendiniz tecrübe edebilirsiniz.

Belçikanın ekonomisi nasıldır?

18 yy’da belçika avrupanın en güçlü 3 ülkesinden birisiydi, Demir çelik sanayisinde baya gelişme göstermekte olup tekstil ve tarım sektöründe de adından çok söz ettirmiştir. Belçika sohbetlerinde halk sıkça ekonomilerinin ne denli güçlü olduğunu belçika chat arasında gururla söylerler.Yine giyecek ve yiyecek sektöründe de adından çok söz ettiren bir ülkedir belçika. Türkiyeli gurbetçilerin yoğunlukta olduğu şehirlerde restorant , evlere sipariş hizmeti veren fast food cafeler göze çarpar, Bu işletmelerin ezici çoğunluğu türkiyeli ve ortadoğulu vatandaşların elindedir genelde. Eğer yolunuz brüksele düşerse türk kebabı yiyeceğiniz bir çok lokanta sizleri bekliyor.

Sizde eğer belçika insanlarıyla tanışıp belçika sohbet, belçika chat yapmak isterseniz yukarda nick yazan butona nickinizi yazın ve sohbete katilin. Ortam.Com Belçika sohbet aramalarında en popüler sohbet sitesidir. Belçika sohbet etmek isterseniz tercihiniz Ortam.Com olsun , sohbetiniz bol olsun.Bir cevap bırakın.