Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

Azar sohbet odaları


Azar sohbet odaları

Azar sohbet odaları

Rastgele görüntülü kameralı sohbet sitelerini bilirsiniz, bunlardan bazıları ilk çıktığında baya popülerdi. Fakat hemen hemen çoğuşu bitti kalmadı , geriye bir tek Ortam.Com ve Azar sohbet odaları kaldı. Azar sohbet odaları bu kameralı sohbet sistemini tekrar sanal meazarlıktan çıkarıp dirilterek bize sunuyor.

Azar, yeni insanları keşfetmenizi ve onlarla bağlantı kurmanızı sağlayan benzersiz, rastgele bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Uygulamanın kullanımı çok kolaydır ve etkili bir şekilde başkalarıyla iletişim kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Neden Azar?

Yeni insanlarla tanışmak her zaman eğlencelidir, ancak Azar’ın en iyi yani, evinizden ayrılmak zorunda kalmadan bunu yapmanıza izin vermesidir!

Azar’ın içerdiği birçok özellik, dünyanın diğer tarafındaki insanlarla iletişim kurarken zamanın nasıl geçtiğini farketmeyeceksiniz. Azar’ın komik özel efektlerinden sunduğu gerçek zamanlı çeviriye kadar, başkalarıyla online chat yapabilirsiniz.

Nereden başlamalı?

Azar’ı App Store’unuzdan veya Play Store’unuzdan indirerek başlayın. Uygulamayı başlattıktan sonra Google veya Facebook hesabınızla kaydolun. Artık hazırsınız ve rastgele görüntülü sohbete başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sola kaydırmak!

Azar’da farklı dillerden insanlarla iletişim kurmak sorun değil. Gerçek zamanlı çeviri özelliği ile hangi dili konuşurlarsa konuşsunlar, herkesle her yerde konuşabilirsiniz.

Eşleştirme ve video görüşmesi yaparken, tek yapmanız gereken Azar’ın çeviride size yardımcı olması için ekranın alt, orta tarafında bulunan düğmeye dokunmak.

Azar ayrıca mesajlaşırken çeviri hizmeti de sunmaktadır. Özelliği etkinleştirmek için yapmanız gereken tek şey sohbet ekranının sağ üst köşesinde bulunan “…” simgesine tıklamak ve daha sonra menünün “Açık” kısmına dokunarak “Açık” a basmaktır.

İşte bu kadar! Dil engeli konusunda endişelenmenize gerek kalmadan dünyanın her yerinden herhangi biriyle iletişim kurmanız için gerçek zamanlı çeviri.Bir cevap bırakın.