Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

Avusturya sohbet odaları


Avusturya sohbet odaları

Avusturya sohbet odaları

Avusturya çok ama çok eski tarihlerden beri insanoğlunun yaşadığı topraklardır. 1. dünya savaşı sonrası hitlerin almanyası yenilince amerika, sovyeler ve fransa tarafından işgal edilip yapılan anlaşmalar sonucu bağımsız bir devlet olarak tanınmıştır. Osmanlıya karşı kutsal haçlı seferleri savaşlarında macaristan ile beraber osmanlılara karşı savaşan ülkelerin başında yer alır. Yapılan anlaşmalar sonucu ve macaristanın osmanlı himayesi altında kalıp yıllık vergi vererek osmanlı saldırılarını durdurmuştur.

Halkın nüfusunun %3 kısmını türkiyeli vatandaşlarımız oluşturur. Avusturya almancası resmi dilidir ülkenin. Almanya almancası ile benzerlik göstersede farklı tamamen farklı bir dil yapısı vardır. Avusturya sohbet odalarımızda türkçe konuşabilirsiniz. Çünkü avusturya sohbet sitemiz , avusturya’da ki türkiyeli yurttaşlarımıza özgü hazırlanıp hizmet vermek için tasarlanmıştır.Bu seviyeli sohbet ortamında avusturya’dan bekar erkek ve kadınlarla tanışıp arkadaşlık kurabilirsiniz. Sitemiz tamamen ücretsiz olup üyelik gerektirmez. Bütün İÖS ve Android mobil cihazlar ile uyumludur Kesintisiz radyo yayınımız ile türkiye’de ki sevdiklerinize şarkılar armağan edebilir , oyun kanallarımızda keyifli vakit geçirerek süpriz ödüller kazanabilirsiniz.

Avusturyanin en büyük şehri ve başkenti viyanadır , Viyana çoğu hikayelere , filmlere , masallara konu olmuş masal gibi bir şehirdir. Boylu boyuna uzanan nehir ile sandal gezintileri turistlerin en çok katıldığı aktiviteler arasında yer alır. Yemek kültürleride gelişmiştir avusturyanin. Bu sitede avusturya hakkında sohbetler edip , avusturya sohbet odalarında kendi ortak zevklerinize uygun insanlar bulabiliceksiniz. Ortam.Com  olarak siz değerli okurmarımızı bu güzide ve seviyeli sohbet sitesine davet ediyoruz.Bir cevap bırakın.