Ortam.Com Sohbet etmenin keyfini bu ortamda doya doya yaşayın. Tamamen ücretsiz chat, sohbet sitesi Ortam.Com

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN
play store play store

Amerika sohbet odaları


Amerika sohbet odaları

Amerika sohbet odaları

90’li yılları hatırlayanlar bilir. rafet el roman’ın meşhur amerika şarkısını. “Macera dolu amerika amerika ” nakaratı ile o yılların hit şarkısı olmuş bütün dillerde söylenir olmuştu. Şarkıyı dinleyenler amerikaya gitmeyi, gezip görmek için can atar olmuştu. Peki nedir amerikayı bu kadar özel kılan ve dedikleri gibi fırsatlar ülkesi mi amerika?

Amerika fırsatlar ülkesi mi değil mi tartışılır fakat özgürlükler ülkesi olduğu kesindir. Tabi bu aşamaya gelene kadar çok bedel ödemiştir amerikan halkı . Amerikan popülizmi ve bilhassa Holywood filmleri dünyaya istediği algıyı insanlara aşilatmayı başarmıştır. Bugün ülkemizde amerikan kültürü yabancı gelmez bize çünkü amerikan filmleri ve şarkılarıyla büyüdük desek yeridir. O yüzdern Bu kültür türkiyeye uzak değildir.

Bugün amerikanın nüfusu 300 milyona dayandı sayılır. Başkanlık sistemine dayalı federal cumhuriyetle ile yönetilir.Hukuk ve yargı tamamen bağımsızdır. Başkenti washington olup amerikan doları para birimidir. 2 önemli ve büyük şehri vardır, Los angelas ve türklerinde en yoğun olarak yaşadığı şehir olan newyork. Newyork sokaklarında türkçe sohbet, türkçe chat yapan insanlara sık sık rastlıyorsunuz.

Amerikada insanlar konuşmayı , sohbet etmeyi çok ama çok severler. TV’lerde gün boyu chat programları , sohbet ve tartışma programlarını izlemeye bayılırlar. Amerika sohbet odaları sitesi olarak bizlerde amerika da yaşayan türkiyeli vatandaşlarımıza amerika chat odaları hizmeti sağlayarak bir nebzede olsa memleket hasretlerini gidermek için uğraşıyoruz.Bir cevap bırakın.